Prezenty na mikołajki

MIKOŁAJKI
MIKOŁAJKI

Mikołajki to pierwsza wizyta Mikołaja, początek oczekiwania na Boże Narodzenie. Prezent na Mikołajki zwykle nie jest drogi, jednak może być przemyślany i dać dziecku wiele radości.

Prezent na Mikołajki dla dziewczynki, prezent na Mikołajki dla chłopca

Dzieci uwielbiają kreatywną zabawę. Gdy tworzą lub odgrywają role, ich wyobraźnia nie jest niczym ograniczona. Należy wspierać tą otwartość. Lalka dla córki i garaż dla syna zwykle będzie niezłym wyborem, jednak czy nie lepsza będzie zabawka, która nie ograniczy umysłu Twojej pociechy? Obecnie mamy dużo więcej możliwości i możesz dać dziecku coś wychodzącego poza schemat. Zabawka uniwersalna pozwoli również dzieciom różnych płci bawić się razem, a nie izolować od siebie.

Zestaw Kuchenne Początki

Masa plastyczna to gwarancja dobrej zabawy

Zestaw Nauka o statyce

Zestawy eksperymentów sprawią, że zarówno dziewczynki jak i chłopcy przekonają się o tym jak fascynująca może być nauka

Prezent dla malucha

Szukasz prezentu dla 2latka albo ciekawskiego 3latka? Daj mu coś, co pomoże mu bawić się i uczyć. Wspaniałą propozycją są tu wszelakie układanki. Szczególnie polecamy produkty włoskiej marki Headu- to najwyższej jakości zabawki tworzone w duchu metody Montessori. Na dodatek opakowanie nie zawiera plastiku!

Układanka Czuczu

Headu Szęśliwa Farma

Prezent dla przedszkolaka

Każdy rodzic wie, jak trudno jest zająć na dłużej ciekawskiego 4latka, czy 5letnią dziewczynkę. Z pomocą mogą tu przyjść zabawki, które wymagają skupienia. Co powiecie na wspólne odlewanie magnesów z gipsu?

Odlewy gipsowe flamingi

https://uczyibawi.pl/709-puzzle-dzieci

Prezent dla 8latka, 8latki

Wchodzimy w wiek, w którym coraz trudniej wybrać prezent. Dzieci w tym wieku mają już swoje zainteresowania, wiedzą co lubią. Chcecie poznać sekret? Nie znamy dziecka, które nie lubi klocków LEGO i obserwowania fascynujących doświadczeń!

Mikołajki szkolne- pomysły na prezent

Losowanie mikołajkowe w szkole to dla dzieci świetna zabawa. Problem może pojawić się później, podczas wyboru prezentu- jesteśmy ograniczeni budżetem, często nie znamy za dobrze osoby obdarowywanej.  W takiej sytuacji najlepiej postawić na kreatywne i nietuzinkowe prezenty.

W przypadku młodszych dzieci z pomocą przyjdzie nam tu marka Monumi- mają w ofercie mnóstwo przepięknych i ciekawych kolorowanek przestrzennych, które spodobają się każdemu dziecku.

Szukasz pewniaka dla osoby ze starszych klas? Postaw na zestawy konstrukcyjne i doświadczenia.

Potrzebujecie więcej inspiracji? Zapraszamy do zestawienia, które dla Was przygotowaliśmy!

Co dać na Mikołajki do 30 złklik!

Szukasz fajnego prezentu, ale ogranicza Cię budżet? Sprawdź ile masz możliwości! Zabawki w super cenach czekają!

Prezent na Mikołaja poniżej 60 złklik!

Prezenty ze średniej półki cenowej będą dobre na mikołajki do szkoły. W tej kategorii znajdą się ciekawe zestawy kreatywne i pracownie eksperymentów!

Prezent na Mikołajki do 150 złtutaj!

Jeśli uważasz, że prezent na Mikołajki powinien być porządny, zapraszamy tutaj. Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. gry i zabawki z bohaterami ukochanych bajek Twojego dziecka.

Written By
More from admin

Co robić, gdy pada?

Jesień zaczyna powoli panować na Ziemi. Na chorobowym można oglądać bajki albo…...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *