Cekinowe szaleństwo na co dzień i od święta – Girabrilla

Girabrilla marka

Jakiś czas temu do e-sklepu Uczyibawi.pl zawitała marka Girabrilla. Włoskie akcesoria błyszczą i świecą, bo Girabrilla stawia na cekiny, cekiny i jeszcze raz cekiny!

Ze względu na stylistykę, Girabrilla kieruje ofertę raczej do dziewczynek. Zestawy do stylizacji paznokci (oczywiście brokatowe i lśniące), notesy z odwracanymi cekinami, kosmetyczki, a oprócz tego poduszki z cekinami, plecaki, a nawet domowe kapcie – oto oferta Girabrilli.

Piórniki z wyposażeniem z odwracanymi cekinami wzbudziły wielkie zainteresowanie na początku roku szkolnego – tak ładne i interesujące akcesoria zachęcają do chodzenia do szkoły!

Oprócz akcesoriów cekinowych można znaleźć także artystyczne zestawy z cekinami – np. zestaw do samodzielnego ozdabiania odzieży.

Girabrilla jest włoską marką, akcesoria i zabawki mają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Ceny produktów Girabrilla są dość wysokie, ale idą w parze z jakością oraz oryginalnością. Za mały plecak syrenka trzeba zapłacić 64,99 zł, a za trzykomorowy piórnik z wyposażeniem 98,99 zł.

Warto zapisać się do newslettera Uczyibawi.pl (wyskakujące okienko). by uzyskać rabat w wysokości 10% na pierwsze zakupy 🙂

Girabrilla dostępna jest tutaj w Uczyibawi.pl

Written By
More from admin

Jak spędzić ferie?

Ferie to wyczekany przez dzieci czas odpoczynku i wolnego czasu. Nawet jeśli...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *